Haberler
Kuşadası'nın seçkin firmalarından Aso Yapı'nın kendisine ait arazi üzerine konumlandırdığı 96 adet dairelik projesinde korkuluk uygulaması başlıyor. KılıçMetal bu projede farklı bir korkuluk detayı yine lider olduğunu tüm takip eden kişilere göstermenin mutluluğunu yaşayacak.
Kılıçmetal sistemleri Kuşadası'nda yapılan en büyük otel projesine imzasını attı Bu pojenin adı Amara Sealight Elite Otel 'dir. Bu pojenin Teknik kadrosu; Mimari Erdoğan ELÇİ, İç Mimari Levent KÖYLÜ, Proje Müdürü İnşaat Mühendisi Mustafa Yeni, İnce İşler Şefi ve Otel Teknik Müdürü İnşaat Mühendisi Enis DEMREN ve Mimar Melih Emre ÖZDEMİR'dir. Otel sahibi değerli işadamı ve turizmci Hüsnü UÇAR beyefendidir.
KILIÇ METAL
KILIÇ METAL SİSTEMLERİ olarak siz değerli müşterilerimize hizmet kalitemiz çok daha yüksek kalitede sunabilmek adına web sitemiz yeniledik. 20 yıldır faaliyette olan bir şirketiz. Alüminyum korkuluk sektöründe Türkiye'nin öncü kuruluşlarından biri olmanın ve müşterilerimizin,1.sınıf malzeme ve kaliteli hizmet anlayışımızdan dolayı duydukları memnuniyet ve güven ile yeni nesil alüminyum korkuluk ve cam taşıyıcılı korkuluk sistemleri