Hakkımızda

 

Şirketimiz 1996 yılında İzmir Çiğli  Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde Aziz KILIÇ önderliğinde Kılıçpen Ltd.Şti'i olarak kuruldu. 

Firma kurucuları Aziz KILIÇ, Muammer KILIÇ, Ahmet KILIÇ ve Bahriye KILIÇ’tır. 

Firmamız aynı zamanda Güvenel İnşaat. Ltd. Şti. ve Güvenel Çevre Mühendislik Hizmetleri Ltd. Şti.'leri ile de kardeş kuruluştur.

Şirket 2006 yılında aldığı bir kararla PVC doğrama imalat ve uygulama işlerine ek olarak ''Alüminyum Balkon korkuluk

İmalat ve uygulama'' sektöründe de faaliyete geçti.

 

2008 yılından itibaren Alurail Yeni Nesil Korkuluk Sistemlerinin İstanbul ve Ege Bölge Yetkili Satıcısı ve uygulayıcısı olduk.

Şirketimiz 2010 yılında PVC doğrama sektöründen tamamen ayrıldı. Bu tarihten itibaren ağırlıklı olarak Alüminyum Balkon korkuluk İmalat ve Uygulama sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.

2014 yılında,  firma ünvanımızı KILIÇMETAL SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ olarak değiştirdik Şirket merkezini de İzmir Karşıyaka ‘ya taşıdık.

KILIÇMETAL SİSTEMLERİ Ltd.Şti’nin ana faaliyet konusu Alüminyum Balkon Korkuluk Sistem satış ve uygulamalarıdır.

Bunun yanında firmamız Krom Korkuluk, Kompozit Kaplama, Giydirme Cephe uygulamaları da yapmaktadır.

KILIÇMETAL Sistemleri’nin üst yönetim ve teknik kadrosu mühendisler ve işletme uzmanları tarafından yönetilmektedir.

İş alanlarında uzman olan mühendisler ile teknik, satış, pazarlama ve satış sonu müşteri hizmetleri eksiksiz olarak yerine getirilmektedir. Uluslararası normlarda uygulama ve İş Güvenliği prensipleri doğrultusunda çalışmaktayız.

Uzman kadromuz sektördeki haksız rekabete kapılmayıp, kalitesinden ve hizmetinden asla taviz vermemektedir.

KILIÇMETAL SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ’i Merkezi İzmir Karşıyaka ve şubesi İstanbul Ataşehir de olmak üzere iki farklı noktada hizmet vermektedir. Ayrıca İzmir ve İstanbul da olmak üzere iki noktada da malzeme deposu bulunmaktadır